Digitálny šiestok #1

Weekly image
Weekly

Ako vznikol digitálny šiestok? Ľudia s ktorými sa stretávam sa často pýtali čo aktuálne čítam, počúvam a podobne. Tak ma napadlo, že vytvorím taký týždenný newsletter, kde si budem tieto informácie zbierať aj pre seba. Pôjde o rôzne kategórie ako technológie, programovanie, financie, osobný rozvoj, marketing, video, prípadne citát z daného týždňa, ktorý mi zostal v hlave. Ak ste narazili na podobné témy z daných kategorií, tak kľudne možte nazdielať do komentárov a rád si pozriem zasa ja.

People think focus means saying yes to the thing you’ve got to focus on. But that’s not what it means at all. It means saying no to the hundred other good ideas that there are. You have to pick carefully. I’m actually as proud of the things we haven’t done as the things I have done. Innovation is saying no to 1,000 things. – Steve Jobs

Technológie:

Programovanie:

Financie:

Motivácia:

Marketing:

Seriál:

  • Black Mirror – tento seriál ma celkom pohltil. Zbožňujem technológie a teším sa na budúcnosť, ktorú prinesú. Ale bežne si nevieme predstaviť, koľko ľudí bude kvôli nim trpieť, prípadne ako nás môžu ovplyvniť negatívne.

Knihy:

Btw šiestok je sobota: